آموزش

ادامه دانلود پس از انقضای لینک مستقیم

حتما تا کنون برای شما این اتفاق افتاده که وسط دانلود یک فایل ، دانلود متوقف بشه و نرم افزار دانلود منیجر لینک قبلی را شناسایی نکنه و شما مجبور به ایجاد مجدد لینک و انجام دانلود از ابتدا شوید ؟ مخصوصا وقتی شما یک فایل چندصد مگابایتی را تا نیمه دانلود کرده اید استفاده از این آموزش برای شما مفید خواهد بود.

آموزش وبلاگنویسی در بلاگفا(قسمت سوم)

یکی از مهمترین کارهای وبلاگنویسی مطلب گذاری میباشد.اگر وبلاگ شما مطالب خوبی نداشته باشد مطمئنا بازدید نخواهد داشت.در قسمت قبل آموزش وبلاگنویسی به آموزش انتخاب و ویرایش قالب پرداختیم و در این قسمت به نحوه گذاشتن مطلب و به نکات سودمندی درباره این موضوع میپردازیم.

دانلود کتاب جامع و کامل اموزش word 2013

Word-2013-book

 

همه شما با نرم افزار کاربردی ورد اشنایی دارین ولی از ان جا که نسخه ورد 2013 دچار تغییرات بسیار شده است،کتابی کامل برای آموزش این نرم افزار را در ادامه ی مطلب برای دانلود گذاشتیم تا با این نرم افزار آشنا شوید.

ترفند داغ بلاگفا

b7isxtw2n0vp61l8e2es

در ادامه مطلب ترفندی یاد میگیرید که چطور مطالب خود را در سایت وبلاگدهی بلاگفا می گذارید را در گوگل محبوب کنید و در نتیجه بازدید شما افزایش پیدا کند.

اضافه کردن افزونه IDM در فایرفاکس و گوگل کروم

IDM

بعضی مواقع IDM با مرورگر ها همسان سازی نشده و اتوماتیک شروع به دانلود نمی کند.در ادامه مطلب روش اضافه کردن افزونه ی کاربردی دانلود منیجر در دو مرورگر فایرفاکس و گوگل کروم را به شما آموزش می دهیم تا IDM اتوماتیک شروع به دانلود کند.