کاربردی

MyPC 7.8.0.2 نرم افزار نمایش اطلاعات قطعات سخت افزاری سیستم

MyPC نرم افزاری حرفه ای برای مشاهده اطلاعات مختلفی از سخت افزارهای سیستم شما می باشد که به شما امکان میدهد تا بتوانید اطلاعات و جزئیات بیشتری از سخت افزار و نرم افزارهای سیستم خود بدست آورید. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید اطلاعاتی از قبیل پردازشگر سیستم (CPU) ، فولدرها ، حافظه ، نمایشگر، بایوس و بسیار موارد دیگر که می توانید با نصب آن مشاهده کنید.

کیبورد مجازی حرفه ای Hot Virtual Keyboard v5.3.1.0

حتما تا کنون با کیبورد مجازی ویندوز کار کرده اید. این برنامه ابزاری است جالب و البته کاربردی که هنگام نبودن صفحه کلید می تواند کار آن را با سرعتی آهسته تر برای شما انجام دهد. اما نرم افزاری که امروز در سایت قرار داده ایم با قابلیت ها و ویژگی هایی که در خود گنجانده است می تواند یاد و خاطره ی On-Screen Keyboard ویندوز را برای همیشه از یاد و خاطره ی شما پاک کند.

قفل کردن کردن ویندوز به روش الگویی XUS PC Lock Ultimate Edition 2.0.47

یکی از قابلیت های امنیتی بسیار جالب که در سیستم عامل های Android و Ios مورد استفاده قرار گرفته است ، امکان قفل کردن محیط سیستم عامل به روش الگویی (Pattern) می باشد که مورد توجه و استقبال بسیاری از کابران واقع گردیده است. حال در این پست قصد معرفی نرم افزاری را داریم که به شما این امکان را می دهد تا از قفل الگویی برای ویندوز خود استفاده نمایید.

۳۹ پوسته برای Winrar

اگر از کاربران همیشگی Winrar هستید حتما از ظاهر تکراری آن خسته شده اید. با استفاده از این پک که شامل ۳۹ تم مخصوص نرم افزار Winrar می باشد می توانید از شر محیط تکراری این برنامه خلاصی یافته و طراوت و شادابی را به آن هدیه کنید!

برای دانلود به ادامه مطلب بروید.

فعال سازی Task Manager,RUN,CMD با نرم افزار Re-Enabale

نرم افزار Re-Enable  یکی از نرم افزار های کاربردی میباشد که به وسیله آن میتوانید برخی از امکانات ویندوز مانند Task Manager,Registry,RUN,CMD و … راغیر فعال و یا در صورت از کار افتادن فعال کنید.گاهی ممکن است در اثر ویروسی شدن ویندوز برخی از امکانات ویندوز ازکار بیفتد و به راحتی با این نرم افزار این مشکلات قابل رفع میباشند.برای دانلود این نرم افزار سودمند به ادامه مطلب مراجعه کنید …