مرورگر

پاک کردن یوزر و پسورد ذخیره شده در مروگر اپرا

خیلی از کاربران مرورگر اپرا را به مرورگرهای دیگر ترجیح می دهند و از آن استفاده می کنند. این کـاربران در سایتـی ثبت نام می کنند و با این مرورگـر وارد آن سـایت می شوند و وقتی یوزر و پسورد را وارد می کنند و وارد بخش کاربری خود می شوند در سوال مرورگر که ذخیره یوزر و پسورد می باشد، yes را انتخاب می کنند و وقتی می خواهند دوباره وارد این سایت شوند یوزر و پسورد در جای خودشان قرار دارند شاید خیلی ها به فکر این هستند که چگونه جای این خانه ها خالی باشد تا کسی وارد حساب آن ها نشود؛ در ادامه مطلب روش پاک کردن این یوزر و پسورد را در مرورگر اپرا را به شما آموزش می دهیم.

آموزش پاک کردن history در مروگر گوگل کروم

 

پاک کردن تاریخچه(history) مروگر یکی از کار هایی است که  همه کاربران لازم است آن را انجام دهند  تا هم مرورگر را خلوت کرده و هم سرعت کامپیوتر و کار با مروگر را تا حد زیادی افزایش دهند.در ادامه دو روش پاک کردن history در مرورگر گوگل کروم را به صورت تصویری آموزش خواهم داد.

اضافه کردن افزونه IDM در فایرفاکس و گوگل کروم

IDM

بعضی مواقع IDM با مرورگر ها همسان سازی نشده و اتوماتیک شروع به دانلود نمی کند.در ادامه مطلب روش اضافه کردن افزونه ی کاربردی دانلود منیجر در دو مرورگر فایرفاکس و گوگل کروم را به شما آموزش می دهیم تا IDM اتوماتیک شروع به دانلود کند.

آموزش نصب افزونه های مرورگر گوگل کروم در مرورگر اپرا

شاید شما هم یکی از افرادی باشید که مرورگر اپرا را به مرورگرهای دیگر ترجیح میدهید اما افزونه های کاربردی مرورگر گوگل کروم یکی از نیاز های شما در مرور کردن اینترنت باشد. در ادامه مطلب روش نصب افزونه های گوگل کروم در اپرا برای شما آموزش می دهیم.