ترفند ویندوز

فعال سازی Task Manager,RUN,CMD با نرم افزار Re-Enabale

نرم افزار Re-Enable  یکی از نرم افزار های کاربردی میباشد که به وسیله آن میتوانید برخی از امکانات ویندوز مانند Task Manager,Registry,RUN,CMD و … راغیر فعال و یا در صورت از کار افتادن فعال کنید.گاهی ممکن است در اثر ویروسی شدن ویندوز برخی از امکانات ویندوز ازکار بیفتد و به راحتی با این نرم افزار این مشکلات قابل رفع میباشند.برای دانلود این نرم افزار سودمند به ادامه مطلب مراجعه کنید …

روش هایی برای افزایش سرعت کامپیوتر

خیلی از کاربران از جمله خودم بعد از مدتی کارکردن با کامپیوتر متوجه کاهش سرعت کامپیوتر میشوند که بسیار باعث ناراحتی و اتلاف وقت میشود.برای خلاص شدن از این کاهش سرعت همواره کار های بسیاری میتوان انجام داد تا سرعت رایانه را تا حد زیادی افزایش دهیم که در ادامه مطلب به چندین روش موثر میپردازیم.

 

window 9 جایگزین windows 8 می شود!

همانطور که می دانید یکی از مهمترین ویندوزهایی که در طول عمر مایکروسافت طراحی و تولید شد ویندزو 8 بود که تنها یکبار به روز رسانی شد و نسخه آن به windows 8.1 ارتقا پیدا کرد. در عین حال این ویندزو که از سال 2012 روی کار آمد با قدرت تمام عرض اندام کرد و به رقابت با بقیه برادران خود پرداخت! اما درست در روزهایی که ما فکر می کردیم، مایکروسافت در حال ارتقای ویندوز 8 است! متوجه شدیم که این شرکت روی، ویندوز جدید کار می کرده است! خب بهتر است اطلاعات را از خبرگزاری ها در ادامه مطلب به اطلاع شما برسانیم.

حل مشکل Webproxy.exe و 100% شدن CPU

وب پراکسی یک بد افزار است که بعد از اجرا حجم کاملی از سی پی یو را گرفته و متاسفانه توسط هیچ آنتی ویروسی شناخته نمی شود اما با روشی ساده می توان این بد افزار را حذف کرد.

برای دیدن آموزش به ادامه مطلب بروید…