ترفند اینترنت

WiFi Network Monitor 2.5 مشاهده افراد متصل به شبکه وای فای

WiFi Network Monitor نرم افزار کاربردی برای مانیتور کردن و مشاهده تمامی سیستم های متصل شده به اینترنت وای فای شما می باشد. این نرم افزار از هک شدن و به سرقت رفتن اینترنت و ترافیک شما جلوگیری می کند. این نرم افزار از تکنولوژی ARP برای اسکن کردن وای فای شما استفاده کرده و تمامی دستگاهها را مانیتور می کند. این قابلیت به کاربر امکان میدهد تا دستگاههای مختلف مانند تبلت ، موبایل ، کامپیوترهای شخصی و روتر و مودم و… را شناسایی کند.

ادامه دانلود پس از انقضای لینک مستقیم

حتما تا کنون برای شما این اتفاق افتاده که وسط دانلود یک فایل ، دانلود متوقف بشه و نرم افزار دانلود منیجر لینک قبلی را شناسایی نکنه و شما مجبور به ایجاد مجدد لینک و انجام دانلود از ابتدا شوید ؟ مخصوصا وقتی شما یک فایل چندصد مگابایتی را تا نیمه دانلود کرده اید استفاده از این آموزش برای شما مفید خواهد بود.

آموزش تغییر رمز ایمیل یاهو

از نظر امنیتی لازم است پسوورد های مهم خود از جمله پسوورد ایمیل را چند ماه یکبار تغییر دهیم.حتما اگر مدت زیادی است از یک پسوورد برای ایمیل خود استفاده میکنید همین حالا برای تغییر آن اقدام کنید و چگونه؟! در ادامه مطلب نحوه تغییر رمز عبور ایمیل یاهو از طریق سایت یاهو و همچنین به وسیله یاهو مسنجر را به صورت تصویری آموزش خواهم داد…

اضافه کردن افزونه IDM در فایرفاکس و گوگل کروم

IDM

بعضی مواقع IDM با مرورگر ها همسان سازی نشده و اتوماتیک شروع به دانلود نمی کند.در ادامه مطلب روش اضافه کردن افزونه ی کاربردی دانلود منیجر در دو مرورگر فایرفاکس و گوگل کروم را به شما آموزش می دهیم تا IDM اتوماتیک شروع به دانلود کند.

نکات مهم در مورد موتور جستجوی گوگل

Google

کسی نیست که تا به حال با اینترنت آشنا باشد و نام موتور جسجوی گوگل را نشنیده باشد و با آن کار نکرده باشد. در این پست قصد دارم نکاتی را در باره ی این موتور جستجو بگم تا به محتوایی که دقیقاً مورد نظر شماست راحت تر و سریع تر دست پیدا کنید.

لطفاً به ادامه مطلب بروید…