ترفند

WiFi Network Monitor 2.5 مشاهده افراد متصل به شبکه وای فای

WiFi Network Monitor نرم افزار کاربردی برای مانیتور کردن و مشاهده تمامی سیستم های متصل شده به اینترنت وای فای شما می باشد. این نرم افزار از هک شدن و به سرقت رفتن اینترنت و ترافیک شما جلوگیری می کند. این نرم افزار از تکنولوژی ARP برای اسکن کردن وای فای شما استفاده کرده و تمامی دستگاهها را مانیتور می کند. این قابلیت به کاربر امکان میدهد تا دستگاههای مختلف مانند تبلت ، موبایل ، کامپیوترهای شخصی و روتر و مودم و… را شناسایی کند.

ادامه دانلود پس از انقضای لینک مستقیم

حتما تا کنون برای شما این اتفاق افتاده که وسط دانلود یک فایل ، دانلود متوقف بشه و نرم افزار دانلود منیجر لینک قبلی را شناسایی نکنه و شما مجبور به ایجاد مجدد لینک و انجام دانلود از ابتدا شوید ؟ مخصوصا وقتی شما یک فایل چندصد مگابایتی را تا نیمه دانلود کرده اید استفاده از این آموزش برای شما مفید خواهد بود.

فعال سازی Task Manager,RUN,CMD با نرم افزار Re-Enabale

نرم افزار Re-Enable  یکی از نرم افزار های کاربردی میباشد که به وسیله آن میتوانید برخی از امکانات ویندوز مانند Task Manager,Registry,RUN,CMD و … راغیر فعال و یا در صورت از کار افتادن فعال کنید.گاهی ممکن است در اثر ویروسی شدن ویندوز برخی از امکانات ویندوز ازکار بیفتد و به راحتی با این نرم افزار این مشکلات قابل رفع میباشند.برای دانلود این نرم افزار سودمند به ادامه مطلب مراجعه کنید …

پاک کردن یوزر و پسورد ذخیره شده در مروگر اپرا

خیلی از کاربران مرورگر اپرا را به مرورگرهای دیگر ترجیح می دهند و از آن استفاده می کنند. این کـاربران در سایتـی ثبت نام می کنند و با این مرورگـر وارد آن سـایت می شوند و وقتی یوزر و پسورد را وارد می کنند و وارد بخش کاربری خود می شوند در سوال مرورگر که ذخیره یوزر و پسورد می باشد، yes را انتخاب می کنند و وقتی می خواهند دوباره وارد این سایت شوند یوزر و پسورد در جای خودشان قرار دارند شاید خیلی ها به فکر این هستند که چگونه جای این خانه ها خالی باشد تا کسی وارد حساب آن ها نشود؛ در ادامه مطلب روش پاک کردن این یوزر و پسورد را در مرورگر اپرا را به شما آموزش می دهیم.

آموزش پاک کردن history در مروگر گوگل کروم

 

پاک کردن تاریخچه(history) مروگر یکی از کار هایی است که  همه کاربران لازم است آن را انجام دهند  تا هم مرورگر را خلوت کرده و هم سرعت کامپیوتر و کار با مروگر را تا حد زیادی افزایش دهند.در ادامه دو روش پاک کردن history در مرورگر گوگل کروم را به صورت تصویری آموزش خواهم داد.