پاک کردن یوزر و پسورد ذخیره شده در مروگر اپرا

خیلی از کاربران مرورگر اپرا را به مرورگرهای دیگر ترجیح می دهند و از آن استفاده می کنند. این کـاربران در سایتـی ثبت نام می کنند و با این مرورگـر وارد آن سـایت می شوند و وقتی یوزر و پسورد را وارد می کنند و وارد بخش کاربری خود می شوند در سوال مرورگر که ذخیره یوزر و پسورد می باشد، yes را انتخاب می کنند و وقتی می خواهند دوباره وارد این سایت شوند یوزر و پسورد در جای خودشان قرار دارند شاید خیلی ها به فکر این هستند که چگونه جای این خانه ها خالی باشد تا کسی وارد حساب آن ها نشود؛ در ادامه مطلب روش پاک کردن این یوزر و پسورد را در مرورگر اپرا را به شما آموزش می دهیم.

 

۱ـ ابتدا مرورگر اپرا را باز کرده و مطابق شکل در گوشه ی مرورگر روی گزینه ی Opera کلیک می کنیم و در گزینه های ظاهر شده Settings را انتخاب می کنیم.

 

برای بزرگنمایی بر روی عکس کلیک کنید.

opera_password(1)

 

 

۲ـ در تب جدید باز شده مطابق شکل به بخش Privacy & security بروید و وارد Manage saved passwords شوید.

 

برای بزرگنمایی بر روی عکس کلیک کنید.

opera_password(2)

 

 

۳ـ در پنجره ی باز شده یـوزر و پسوردهای ذخیره شده در مرورگر اپرا خود را می بینید برای پاک کردن کافیست مطابق عکس زیر هر کدامی که می خواهید پاک شود موس را بر روی آن ببرید تا در گوشه ی آن علامت ضربدر(×) ظاهر شود سپس برروی ضربدر(×) کلیک کنید تا پاک شود و در آخر بر روی Done کلیک کنید.

 

برای بزرگنمایی بر روی عکس کلیک کنید.

opera_password(3)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

~X( ~O) ~:> o=> o-> o-+ b-( ^:)^ ^#(^ [..] [-X [-O< [-( X_X X( O:-) L-) I-) B-) @};- @-) >:P >:D< >:/ >:) >-) =P~ =D> =; =:) =)) =(( <:-P <):) ;;) ;)) ;) :| :x :whistle :rock :o3 :dance :bz :blush :ar! :^o :P :O) :D :@) :> :-w :-t :-q :-j :-h :-c :-bd :-SS :-S :-O :-L :-B :-@ :-?? :-? :-< :-/ :-* :-& :-$ :)] :)>- :)) :) :(|) :(( :( :!! 8-} 8-| 8-X 8-> 3:-O /:) *-:) **== (~~) (:| (*) (%) %-( %%- $-) #:-S #-o