window 9 جایگزین windows 8 می شود!

همانطور که می دانید یکی از مهمترین ویندوزهایی که در طول عمر مایکروسافت طراحی و تولید شد ویندزو 8 بود که تنها یکبار به روز رسانی شد و نسخه آن به windows 8.1 ارتقا پیدا کرد. در عین حال این ویندزو که از سال 2012 روی کار آمد با قدرت تمام عرض اندام کرد و به رقابت با بقیه برادران خود پرداخت! اما درست در روزهایی که ما فکر می کردیم، مایکروسافت در حال ارتقای ویندوز 8 است! متوجه شدیم که این شرکت روی، ویندوز جدید کار می کرده است! خب بهتر است اطلاعات را از خبرگزاری ها در ادامه مطلب به اطلاع شما برسانیم.

تاریخ ارائه windows 9
با توجه به اخبار و گزارشات گفته می شود که ویندوز 9 در پاییز 2014 ارائه خواهد شد. در واقع قبل از ارائه رسمی این ویندوز، مایکروسافت 3 ورژن از آن را روانه بازار خواهد کرد تا بتواند قبل از شروع به فروش رسمی، اشکالات، باگ ها و مشکلات احتمالی آن را رفع کند. در واقع با این عمل مایکروسافت همه کاربران ویندوزهایش را به کمک می طلبد و البته این کار همیشه صورت می گیرد. در واقع عامل اصلی این کار این بار همان مشکلاتی بود که تحت عنوان بحران PR در ویندوز 8 رخ داد.

برخی از خبرگزاری ها این مورد را بیان کرده اند که مایکروسافت قصد دارد ویندوز جدیدش را در آوریل 2015 ارائه دهد که تنها یک ماه به سه ساله شدن ویندوز 8 مانده است اما تصمیم اصلی با خود مایکروسافت و دریافت بازخوردها وتصحیح ویندوز می باشد.

اگر کمی به عقب برگردیم می بینیم که ویندوز 7 در اکتبر 2009 تولید شد که تقریبا سه سال قبل از ویندوز 8 بود! البته ویندوز ویستا هم در سال 2007 ارائه شد که می توان گفت، حدود دوسال بوده اما به ظاهر چرخه سه ساله تولید ویندوزهای مایکروسافت ادامه خواهد داشت.

windows-9

ویژگی های ویندوز 9

نام رمزی این ویندوز Threshold می باشد! این ویندوز به احتمال زیاد دارای تم های رنگی متفاوتی نظیر تم های مترو در ویندوز 8 است که احتمالا دوباره از طرف کاربران دوباره مورد انتقاد قرار خواهد گرفت چرا که در سال 2012 به محض ارائه ویندوز 8 کاربران بسیاری به این خاصیت ویندوز انتقاد کردند. در عین حال مایکروسافت روی استارت منوی کوچک زوم کرده و سعی دارد اینگونه تفاوتی بین ویندوز 9 و ویندوز 8 ایجاد کند. ویندوز 9 برای کاربران مختلفی که از سیستم های لمسی استفاده می کنند و یا اینکه از سیستم های موسی استفاده می کنند بهینه شده و برای تمام این دسته ها کاربرد و کارایی مناسب راخواهد داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

~X( ~O) ~:> o=> o-> o-+ b-( ^:)^ ^#(^ [..] [-X [-O< [-( X_X X( O:-) L-) I-) B-) @};- @-) >:P >:D< >:/ >:) >-) =P~ =D> =; =:) =)) =(( <:-P <):) ;;) ;)) ;) :| :x :whistle :rock :o3 :dance :bz :blush :ar! :^o :P :O) :D :@) :> :-w :-t :-q :-j :-h :-c :-bd :-SS :-S :-O :-L :-B :-@ :-?? :-? :-< :-/ :-* :-& :-$ :)] :)>- :)) :) :(|) :(( :( :!! 8-} 8-| 8-X 8-> 3:-O /:) *-:) **== (~~) (:| (*) (%) %-( %%- $-) #:-S #-o