مشاهده فیلم ناقص دانلود شده در IDM

آیا تا به حال شده فیلم یا آهنگی را با IDM در حال دانلود باشید و بخواهید قبل از اینکه دانلود کامل بشه آن را ببینید یا بشنوید. در ادامه ی مطلب ما به شما آموزش می دهیم که چگونه بتوانید این کار را انجام دهید.

1ـ ابتدا IDM را باز کرده و مطابق عکس به بخش تنظیمات که به صورت دو چرخ دنده می بینید بروید.

IDM(1) 2ـ مطابق شکل زیر به سربرگ ذخیره در بروید و در آن جا بخشی به نام مسیر ذخیره موقتی فایلها در هنگام دانلود وجود دارد کـه در زیر آن مسیری قرار دارد آنرا copy کرده و در آدرس بار File Explorer خود Paste کنید و دکمه Enter را فشار دهید.

IDM(2) 3ـ بعد وارد پوشه ی DwnlData شوید در این پوشه فقط یک پوشه قرار دارد وارد آن شوید سپس در این پوشه دنبال پوشه ای با نام آهنگ یا فیلمی که می خواهید آن را گوش دهید یا ببینید را بیابید و وارد آن شوید و با مدیا پلیر فایل اولی را باز کنید.(پیشنهاد میکنم از مدیاپلیر GOM Player،KM Player و یا VLC media player استفاده کنید.)

IDM(3)

نکته1: برای دیدن فیلم یا گوش کردن آهنگ به این روش باید IDM چند مگابایت دانلود کرده باشد و فایل را ساخته باشد.

نکته2: شما فقط می توانید بخش اولی که IDM دانلود کرده را باز کنید.

اگر سوالی یا مشکلی داشتید می توانید در نظرات  بپرسید.

  1. ارمان گفت:

    دمتون گرم …عالی بود
    ممنون :x :x

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

~X( ~O) ~:> o=> o-> o-+ b-( ^:)^ ^#(^ [..] [-X [-O< [-( X_X X( O:-) L-) I-) B-) @};- @-) >:P >:D< >:/ >:) >-) =P~ =D> =; =:) =)) =(( <:-P <):) ;;) ;)) ;) :| :x :whistle :rock :o3 :dance :bz :blush :ar! :^o :P :O) :D :@) :> :-w :-t :-q :-j :-h :-c :-bd :-SS :-S :-O :-L :-B :-@ :-?? :-? :-< :-/ :-* :-& :-$ :)] :)>- :)) :) :(|) :(( :( :!! 8-} 8-| 8-X 8-> 3:-O /:) *-:) **== (~~) (:| (*) (%) %-( %%- $-) #:-S #-o